jak przyciemnic wlosy blond

jak przyciemnic wlosy blond

Pięć Złote zasady Cross Country Drogowego planowania podróży

A Cross Country road trip jest jak żadna http://marrakechotel.pl inna podróż! Dla większości wycieczkowiczów drogowych, to Święty Graal wyjazdów. Dla ciebie, to może to być długi pożądane wakacje lub szansę, aby odwiedzić rodzinę. Bez względu na powód, trzeba kilka wskazówek w celu przygotowania, które są bardzo specyficzne dla kraju podróży. Te pięć Złote zasady Cross Country Drogowego planowania podróży zapewniają, że podróż jest sukces!

Golden Rule # 1

jak przyciemnic wlosy blond

Uznają, że ten kraj jest ogromny. Patrząc na mapę może dać złudzenie, że można przekroczyć w ciągu kilku tygodni. Nie ma sposobu, można to zrobić, bez względu na to, co mówi, każda strona mapowanie. Dzień po dniu spędzonym w całości za kierownicą jest piekło nie chciałbym na moim najgorszym wrogiem, a na pewno nie chcemy cierpieć przez niego. Typowym przyjemne biegowego drogowa podróż może trwać od miesiąca do dwóch miesięcy w zależności od tego, czy jest to podróż w obie strony, czy nie.

Mapę – Czy Twój krzyż podróż kraj jest w obie strony (z domu iz powrotem) lub jeden ze sposobów (wynajem lub inny samochód można zasnąć i lecieć z powrotem), uzyskać na stronie odwzorowania, która będzie oszacować liczbę godzin, które podejmie dojechanie do miejsca docelowego (iz powrotem, jeżeli dotyczy). Istnieje mnóstwo tam, łącznie z mapami i MapQuest Google.

Get Real – Jeśli myślisz, że możesz jeździć przez 8 godzin dziennie, masz coś innego nadchodzi. Dla zabawy (mam nadzieję, że to nie jest jakaś metoda samodzielnego tortur) podróż, masz zamiar chcesz wydać nie więcej niż cztery godziny za kierownicą dziennie. To pozwoli dużo przerw i zwiedzanie po drodze i trzeba zarówno na wakacjach. Aby uczynić Państwa pobyt jeszcze bardziej przyjemne, zaplanować dzień „off” od czasu do czasu jazdy podczas wakacji.
Artykuł dzięki: http://aeromovie.pl