jak cieniowac wlosy krok po kroku

jak cieniowac wlosy krok po kroku

ICM Grupa ostrzega Timeshare właścicieli wprowadzenia w błąd namawianie timeshare odsprzedaży

Międzynarodowa Grupa Commerce Marketing (ICM Group, iCMG, ICM Marketing Group), lider w branży timeshare odsprzedaży timeshare ostrzega właścicieli być na poszukiwania oszustw i innych nieuczciwych namawianie gdy próbuje odsprzedać swoją timeshare.

Jeśli jesteś właścicielem timeshare wtedy nie jesteś obcy atakiem telemarketingu próbuje Ci sprzedać swoje nieruchomości w oznaczonym czasie. Nawet jeśli jesteś w rynku sprzedaży, ważne jest, aby dokładnie wiedzieć, kto i co masz robić interesy. Poniżej znajduje się lista oszustw timeshare, że iCMG sugeruje poszukiwania.

jak cieniowac wlosy krok po kroku

Timeshare odsprzedaży Scam # 1- „Mamy kupujący gotowy do timeshare”.

Jest to jeden z najczęściej stosowanych taktyk w odsprzedaży timeshare Toolkit oszustwa. Firma stara się zabiegać będzie najpierw zapyta Cię, czy chcesz sprzedać swoje nieruchomości w oznaczonym czasie. Następnie będą one postępować powiedzieć, że mają już kupujący czekają. Clincher odsprzedaży timeshare tego oszustwa jest wtedy, gdy ich właściciel zacytować timeshare z ofertą, która znacznie przewyższa rzeczywistą wartość nieruchomości. Za dodatkową opłatą kilkuset dolarów, firma oszukuje właścicielowi timeshare, wierząc, że ich nieruchomość zostanie sprzedana w tym zawyżonej cenie sprzedaży.

jak cieniowac wlosy krok po kroku

Ten odsprzedaży timeshare oszustwo opiera się głównie na przynęty właściciela timeshare do przypuszczeń, że są one handel dziesięciocentówki za dolary, dokonując opłaty wydają się małe w porównaniu z obietnicą dokonania zabójstwa na sprzedaż i nabywcę czeka na skrzydłach.

Najlepszym sposobem na uniknięcie tego odsprzedaży timeshare oszustwo jest najpierw zadać im pytania dotyczące timeshare. Jeśli mają oczekiwania nabywcy, to powinni jasno wiedzieć wszystko, co trzeba wiedzieć o timeshare.
Artykuł dzięki: