jak chronic wlosy przed sloncem

jak chronic wlosy przed sloncem

Jakie typy wyciągów twarzy są odpowiednie dla Ciebie

Kobiety i mężczyźni w pewnym wieku zaczynają się zastanawiać, w jaki sposób różne ich życie byłoby gdyby wziął krok do podniesienia ich wygląd z windą twarzy. Nikt nie przychodzi art-medicina.pl do tej decyzji łatwo, ponieważ chirurgia estetyczna nie jest objęty moje ubezpieczenie zdrowotne, dzięki czemu może być kosztownym przedsięwzięciem.

Istnieje wiele różnych rodzajów wyciągów twarzy, a niektóre mogą być bardziej odpowiednie dla Ciebie niż inne, w zależności od wieku i wyników, które mają nadzieję osiągnąć. Poniżej znajdują się niektóre z najbardziej popularnych wyciągów twarzy:

S-Lift – lifting twarzy to będzie zaostrzenie skórę wzdłuż linii żuchwy. Osiąga się to poprzez nacięcie, które jest w kształcie litery „S”.

Temporal lift face – lift to zajmie opadające brwi poprzez nacięcie i podnoszenia skórę na boku brwi. To nie jest tak inwazyjna w pełnym wyciągu brwiowego.

Brow Lift – ta nazywana jest także wyciąg czoło. Małe nacięcia są wykonane w linii włosów. Nadmiar skóry jest usuwany, a wyniki wyeliminuje „worry” linie, które ludzie dostają na czołach i podniesionymi brwiami.

Neck Lift – Ten wyciąg jest często wykonywana w połączeniu z lifting twarzy, ale można to zrobić jako stand samej procedury. Nacięcia wokół lub za uszami i poniżej szyjki. Chirurg usuwa nadmiar tłuszczu i tkanki z pod szyję, a następnie przyciąć nadmiar skóry, aby dać ściślejszą linii szczęki.

Podnieś oczu – to wyciąg usunie dodatkowe złogi tłuszczu powyżej i poniżej powieki, które ludzie nazywają worków pod oczami.

Skórne lift face – lift to będzie wygładzić zmarszczki w dolnej części twarzy i szyi. Polega ona na cięcie wzdłuż linii włosów, aby oddzielić skórę z tkanek znajdujących się pod skórą. Chirurg naciągnąć skórę, przyciąć go i zamknąć nacięcia. Ponieważ mięśnie i tkanki pod skórą nie są cięte, to wyciąg będzie rozciągać się w końcu tak, że nie trwa długo.

Botox – To nie jest chirurgiczne lifting twarzy, ale wielu pacjentów wybrać, aby dostać zastrzyki botoksu w mięśnie, które powodują zmarszczki i linie na twarzy. Jest nieinwazyjne i mniej kosztowne niż chirurgicznego liftingu twarzy, jednak należy kontynuować leczenia, aby utrzymać z dala zmarszczki.

Są to tylko lista niektórych z najbardziej popularnych typów wyciągów twarzy dostępnych. Skonsultować się z chirurgiem plastycznym, aby zobaczyć, jaka procedura będzie najlepiej daje wyniki, które chcesz osiągnąć.

Artykuł dzięki: