jak przyciemnic wlosy henna

jak przyciemnic wlosy henna

Zaplanuj ten dzień być na miejscu, gdzie nie będzie wystarczająco dużo, aby zobaczyć i zrobić, aby bawić się przez cały dzień.

Rozważmy miejsce docelowe – Gdziekolwiek idziesz, to chyba gdzieś jesteś bardzo zainteresowany, albo nie będzie przejście kraj, prawda? Plan przynajmniej tam kilka dni, aby naprawdę zanurzyć go przed powrotem do domu, bez względu na to, czy lecisz do domu lub jazdy back.Golden Zasada # 2

Poświęć trochę czasu na zaplanowanie z zabytków zobaczysz po drodze, jak swojego czasu w miejscu docelowym. Winging to może to prowadzić do bardzo nudnych przerw wzdłuż trasy. Większość wielkich rzeczy po prostu nie jest widoczna z autostrady. Wielkie zasoby na planowaniu przystanki / piesze są:

Przewodniki na każde państwo będzie przejść.

dotyczące podróży – zwłaszcza te, które dotyczą konkretnych obszarów / stanów i miast.

Strony internetowe, które specjalizują się w państwie / obszarze będziesz przejazdem lub w atrakcje drogowych potknięcia (jak moje) .Golden Zasada # 3

Jeden wspólny pytanie brzmi, czy mogę zamówić cały Hotele / camping / Inne zakwaterowanie i zaplanować każdy dzień lub po prostu „skrzydło to” i nadzieję na najlepsze. Odpowiedź: Można to zrobić albo, ale istnieją przepisy szczególne dla każdego. Dla projektanta, to proste – Plan! Rezerwacji z wyprzedzeniem zwykle zapewniają taniej kwatery i zapewni, że będziesz mieć miejsce by się przespać na koniec każdego dnia (winging może być bardziej niebezpieczne, ale istnieją sztuczki aby uczynić go mniej).

Jeśli chcesz „skrzydło to”, będziesz jeszcze trzeba zrobić kilka planowania. Przynajmniej, zarezerwować zakwaterowanie w obszarach będziesz odwiedzają po drodze, które są popularne miejsca. Próbuje w ostatniej chwili rezerwacje w pobliżu miejsca jak Park Yellowstone w lecie jest obłęd. To się nie stanie.

Artykuł dzięki: dictator-polska.pl