jak podniesc wlosy u nasady

Jeśli są stare, nie będzie w stanie obsłużyć nagrzewania gdy obracają się one na drodze i prawdopodobnie uderzenie. Wymień je teraz, jeśli uzasadnione. Uzyskaj opony obracane i sprawdzone ustawienie

Pamiętaj, aby opakowanie zestawu pomoc drogowa (przewody rozruchowe, race, zestaw do łatania opon, jack, koło zapasowe), upewnij się odnowić lub uzyskać członkostwo serwisu pobocze i pakować dodatkową wodę, koc, latarkę ze świeżych bateriach i przekąski w sytuacjach awaryjnych.

Golden Rule # 5

Opakowanie do podróży drogi biegowego jest o usprawnieniu. W przeciwieństwie do innych wakacje, to nie jest jeden, gdzie będziesz chciał spakować strój na codzień. Najlepszy plan ma mieć 5-7 / spodnie / spódnice dżinsy i 7-9 topy / bluzki, które koordynują również (a także buty, bieliznę, skarpetki.

Trzymać się neutralne (kaki, biały, szary, czarny, granatowy, niebieski jeans) dla łatwiejszego mieszania i dopasowywania. Dodaj 3-4 swetry i kurtki (więcej warstw, jeśli pogoda będzie zimniej), które również są w neutralnych kolorach. Doprowadzić łagodnego detergentu do mycia rąk (lub przy użyciu maszyny, gdy kwater oferuje go), aby te stroje trwać tak wiele tygodni a podróż trwa. Nie martw się twoi towarzysze podróży rosnące znudzony swoją garderobę – większość ludzi nie dba o swoje ubrania tak samo jak ty!

Jeśli chodzi o inne przedmioty, należy przynieść wystarczająco dużo rzeczy, których nie można łatwo uzyskać na drodze (recept na przykład). Do wszystkiego innego (szampony apteka, mydło, krem ??do golenia, etc.) po prostu wprowadzają co jest łatwe do spakowania i dostać więcej, ile potrzeba na drodze. Nie ma potrzeby, aby doprowadzić wszystko – nie jedziemy na pustynię!

Wniosek

Jeśli przestrzegać tych pięć złotych zasad krzyż kraju planowania podróży drogowego, będziesz dobrze przygotowany do poczuć wyjątkową Road Trip odyseję po drugiej stronie USA!

Tara Waechter posiada http://www.planning-fun-road-trips.com – stronę internetową, która obejmuje każdy aspekt planowania podróży drogowego, w tym wskazówki, listy mapowania pakowania, gry Road Trip i pieśni, pomysły wycieczki, przepisy kulinarne, narzędzi i artykuły pogłębione. Narzędzia oferowane obejmują kalkulatora budżetu Road Trip i wydruku kontrolną do zrobienia, aby obsłużyć przed wyjazdem na wycieczkę.

Tara podróżował w Stanach Zjednoczonych, jak i za granicą, a dowiedział się wiedzę, że przechodzi na jej stronie internetowej w ramach „Szkoły Hard puka”. Ona mieszka w Cary, Północna Karolina z mężem, Ash.

Artykuł dzięki: