jak odswiezyc wlosy bez mycia

jak odswiezyc wlosy bez mycia

Moja żona mówi She Wants Out of the Marriage już teraz – Co mam zrobić

Przede wszystkim, nie sądzę, że kłopoty małżeństwo jest wyłącznie do Ciebie. Badania wykazały, że krążą wokół pięćdziesięciu procent rozwodów, więc wiele innych facetów są w tej samej łodzi, jak jesteś.http://biznes-kaizen.pl Teraz nie czas na panikę i zrobić głupie błędy. Czytaj dalej, aby uzyskać pomoc.

1. człowieka poznali swoje granice.

Zapomniałam ten film, ale wiem, że to Clint Eastwood kto to powiedział. Jeśli stres w trudnej małżeństwa pcha cię do skrajności, i można zobaczyć samemu zaczyna „działać na zewnątrz” w niektórych negatywnych sposobów, pozwól jej odejść. Ostatnią rzeczą, którą chcesz zostać teraz „obraźliwych” i wyrzucić całą relację w błoto. Separacja może pomóc was obu.

Jeśli znajdziesz się coraz bardziej wokalna (przekleństwa), albo nie daj Boże fizyczne, to może osiągnęły swoje granice. Nigdy nie ma usprawiedliwienia dla kładąc rękę na kobietę, a jeśli czujesz się pokusie, aby to zrobić, uzyskać pomoc natychmiast i pozwolić jej przejść bezpiecznie, zanim żałował swoich działań. Lepiej jest mieć tymczasową separację, w którym można się teraz skupić na sobie, i próbować naprawić uszkodzenia, co jest zrobione, a następnie skończyć za kratkami.

2. Rzeczy osiadł, ale ona nie mówi.

Spojrzmy prawdzie w oczy. Rzeczy zapewne przyszło do głowy po wielu miesiącach, a może latach zmagania. To prawda, nie może być, że nagle „bomba” ujawnienia romans, ale w przeważającej części, niespokojnych małżeństw rozpada zostały na jakiś czas.

Uznają, że twój partner jest ranny. Jeśli twoja żona nie komunikuje, że jest naprawdę oznaką bólu. Nie pchać ten problem. Rób „prawo” rzeczy, i dać jej czas na zastanowienie się nad bólem i przetwarza je w sobie. Ona najprawdopodobniej „otworzyć się” we właściwym czasie, ale trzeba być cierpliwym, i znowu, nie zmuszać jej do niczego.
Artykuł dzięki: